Loading...

Galleria

Galleria

Tältä sivulta löytyy kuvia Farmimatkojen järjestämistä reissuista!
Copyright: Johanna Vesa ja Anna Okkonen

Kuvia Farmimatkojen järjestämistä reissuista!
Copyright: Johanna Vesa ja Anna Okkonen

USA 22.10.-31.10.2018

Skotlanti 12.-15.4.2018

Itävalta 3.-7.4.2018

Ranska 26.2.-2.3.2018

Azorit 21.-27.11.2018

Itävalta 15.-18.1.2018

Hollanti 30.10.-3.11.2017

Irlanti 10.-14.10.2017

Kroatia ja Unkari 1.-6.10.2017

Englanti 2.-5.7.2017

Tanska 28.-30.6.2017

Saksa 12.-14.6.2017

Ranska ja Belgia 10.-13.4.2017

Irlanti 3.-6.4.2017

Hollanti 20.-23.3.2017

15/48