Loading...

Galleria

Galleria

Tältä sivulta löytyy kuvia Farmimatkojen järjestämistä reissuista!
Copyright: Johanna Vesa ja Anna Okkonen

Kuvia Farmimatkojen järjestämistä reissuista!
Copyright: Johanna Vesa ja Anna Okkonen

Ranska 3.-8.11.2019

USA 25.10.-3.11.

Australia 12.-25.10.2019

Irlanti 28.-31.8.2019

Englanti 12.-15.6.2019

Saksa 17.-20.1.2019

Belgia 24.-26.11.2018

Azorit 13.-19.11.2018

Saksa ja Sveitsi 5.-9.11.2018

Tsekki ja Slovakia 29.10.-2.11.2018

Saksa 1.-14.10.2018

USA 22.10.-31.10.2018

Skotlanti 12.-15.4.2018

Itävalta 3.-7.4.2018

Ranska 26.2.-2.3.2018

15/59