Loading...

Galleria

Galleria

Tältä sivulta löytyy kuvia Farmimatkojen järjestämistä reissuista!
Copyright: Johanna Vesa ja Anna Okkonen

Kuvia Farmimatkojen järjestämistä reissuista!
Copyright: Johanna Vesa ja Anna Okkonen

Saksa 17.-20.1.2019

Belgia 24.-26.11.2018

Azorit 13.-19.11.2018

Saksa ja Sveitsi 5.-9.11.2018

Tsekki ja Slovakia 29.10.-2.11.2018

Saksa 1.-14.10.2018

USA 22.10.-31.10.2018

Skotlanti 12.-15.4.2018

Itävalta 3.-7.4.2018

Ranska 26.2.-2.3.2018

Azorit 21.-27.11.2017

Itävalta 15.-18.1.2018

Hollanti 30.10.-3.11.2017

Irlanti 10.-14.10.2017

Kroatia ja Unkari 1.-6.10.2017

15/54