Loading...

Galleria

Galleria

Tältä sivulta löytyy kuvia Farmimatkojen järjestämistä reissuista!
Copyright: Johanna Vesa ja Anna Okkonen

Kuvia Farmimatkojen järjestämistä reissuista!
Copyright: Johanna Vesa ja Anna Okkonen

Englanti 2.-5.7.2017

Tanska 28.-30.6.2017

Saksa 12.-14.6.2017

Ranska ja Belgia 10.-13.4.2017

Irlanti 3.-6.4.2017

Hollanti 20.-23.3.2017

Ranska 27.2-2.3.2017

Kanada 6.-13.11.2016

Hollanti&Belgia 26.-29.11.2016

Saksa, Sveitsi & Ranska 24.-28.10.2016

Irlanti 10.-15.10.2016

Espanja 9.-12.10.2016

Irlanti 3.-8.10.2016

USA 1-7.10.2016

Saksa 13.-16.6.2016

30/54