Loading...

Galleria

Galleria

Tältä sivulta löytyy kuvia Farmimatkojen järjestämistä reissuista!
Copyright: Johanna Vesa ja Anna Okkonen

Kuvia Farmimatkojen järjestämistä reissuista!
Copyright: Johanna Vesa ja Anna Okkonen

Irlanti 10.-15.10.2016

Espanja 9.-12.10.2016

Irlanti 3.-8.10.2016

USA 1-7.10.2016

Saksa 13.-16.6.2016

Irlanti 11.-16.4.2016

Englanti 22.-24.3.2016

Italia 3.-6.2.2016

Itävalta 16.-21.11.2015

Saksa 8.-11.11.2015

Itävalta 12.-17.10.2015

Tanska 24.-26.6.2015

Englanti 9.-11.6.2015

Irlanti 13.-16.4.2015

Hollanti 7.-10.4.2015

45/59