Loading...

Galleria

Galleria

Tältä sivulta löytyy kuvia Farmimatkojen järjestämistä reissuista!
Copyright: Johanna Vesa ja Anna Okkonen

Kuvia Farmimatkojen järjestämistä reissuista!
Copyright: Johanna Vesa ja Anna Okkonen

Jersey 9.-11.3.2015

USA 20.10.-27.10.2014

Tsekki 5.-8.11.2014

Puola 1.-3.10.2014

Irlanti 6.-11.10.2014

Itävalta ja Italia 20.-24.10.2014

Ranska 7.-10.5.2014

Itävalta 14.4.-19.4.2014

Unkari 9.-14.4.2014

Belgia ja Ranska 30.3.-4.4.2014

Ruotsi 17.-19.2.2014

Tanska 20.-23.1.2014

Australia 11.-26.10.2013

Australia 13.10.-29.10.2012

59/59